Bizony, jól látod a címet: még az első hajlítható iPhone sem jelent meg, de a színfalak mögött az Apple már készül a folytatásra. A magas gyártási költségek miatt a kijelzők terén nem várható újítás a következő generáció esetében sem, így vélhetően maradnak a Samsung által gyártott panelek.
A Digital Chat Station néven publikáló szivárogtató megerősítette, hogy az Apple már megkezdte a második generációs hajlítható mobiljának fejlesztését, pedig az első iPhone Ultra még messze van a megjelenéstől. Ez a korai lépés arra utalhat, hogy a cupertinói cég bizonytalan az első modell piaci fogadtatását illetően. Bár a specifikációk egyelőre titkosak, a legfrissebb információk szerint a kijelzők terén a vártnál kisebb előrelépés történhet.
A pletykák alapján a megnövekedett alkatrészárak miatt az almás vállalat a második generációnál is megtarthatja az első modell képernyőjét. Hogy ezt kontextusba helyezzük: az iPhone Ultra várhatóan egy 7,8 hüvelykes hajlítható, illetve egy 5,5 colos külső kijelzőt kap, és ezek mindketten 120 Hz-esek lesznek. Ezek kizárólagos beszállítója a Samsung lehet, amely a helytakarékos és kevésbé gyűrődő M16-os paneleket biztosítja a gyártáshoz.
A forrás az iPhone Air sorozatról is értekezik, megjegyezve, hogy egyelőre nincs információ az Air 3 modell fejlesztéséről. A szóban forgó készülék sorsa nagyban függ a hamarosan megjelenő iPhone Air 2 eladási mutatóitól. Ha az új ultravékony okostelefon nem hozza a várt eladási számokat, a teljes termékvonal a kukában landolhat.
Forrás: Huawei Central

